O nas

Biuro Podróży Marti Travel powstało w marcu 2009 roku. Założone zostało w oparciu o długoletnie doświadczenie. Podróże są naszą pasją, dlatego przekazywane naszym klientom informacje nie są jedynie kopią informacji znajdujących się w katalogach, ale są najczęściej relacjami z indywidualnie odbytych podróży.

W ofercie Biura Podróży Marti Travel znajdziecie Państwo wycieczki z programem zwiedzania, wczasy wypoczynkowe do każdego miejsca na świecie. Oferujemy również wyjazdy narciarskie w Dolomity Włoskie, Alpy Francuskie i Austriackie, obozy studenckie i młodzieżowe.

Naszą specjalnością jest także wyszukiwanie korzystnych połączeń lotniczych - jak również autokarowych. Nasze biuro podróży organizuje również wczasy, wycieczki i obozy młodzieżowe dla grup.

Biuro Podróży Marti Travel sprzedaje imprezy tylko sprawdzonych i pewnych touroperatorów, zarówno tych największych jak i małych, z którymi mamy wieloletnie kontakty. W jednym miejscu znajdziecie państwo wszystko co potrzebne do spędzenia udanego wypoczynku.

Zapraszamy.